Stal i metale nieżelazne

Stal i metale nieżelazne

Żelazo i stal stanowią podstawowy filar produkcji przemysłowej. Precyzja w procesie produkcji metalowych płyt, arkuszy i kręgów ma kluczowe znaczenie dla efektywnego wykorzystania ograniczonych zasobów i sukcesu gospodarczego.

Jako producent systemów pomiarowych dla przemysłu stalowego opartych na czujnikach optycznych, Micro-Epsilon oferuje kompleksowe portfolio bez radioaktywności, które zapewnia większą precyzję we wszystkich zastosowaniach, niezależnie od złożoności i właściwości materiału. Dzięki zoptymalizowanej technologii czujników dostosowanej do danego zastosowania, innowacyjnej konstrukcji mechanicznej, a także urządzeniom chłodzącym i ochronnym, systemy spełniają wyzwania związane z procesami.

Wysokowydajne oprogramowanie do przetwarzania i analizy sygnałów sprawia, że systemy te są wiodącymi optycznymi systemami pomiarowymi na rynku, które wykrywają następujące parametry:

  • Grubość
  • Profil grubości, klin i korona
  • Temperatura i profil poprzeczny temperatury
  • Szerokość
  • Wygięcie


Serwis jest podstawą długoterminowej współpracy. Zapewniamy całodobową konserwację i serwis z wykwalifikowanym personelem. Wsparcie jest początkowo zapewniane za pośrednictwem gorącej linii i zdalnej konserwacji. Oznacza to, że większość usterek można szybko zidentyfikować i usunąć w ekonomiczny sposób.

Ponadto nasi pracownicy są szybko na miejscu z naszych centrów serwisowych, aby zapewnić niezawodne działanie systemów.