Kinco HMI – dedykowane panele przemysłowe

Panele Kinco HMI seria do specyficznych zastosowań przemysłowych – zapewniamy wysokiej jakości panele HMI do pracy w trudnych warunkach

Nasze panele mogą być stosowane w środowiskach o skrajnych zakresach temperatur, w aplikacjach, w których występują znaczne wstrząsy i wibracje. Dostępne są modele z ramami aluminiowymi lub ze stali nierdzewnej, a także rezystancyjnym ekranem dotykowym. W ramach tej serii znajdą Państwo panele operatorskie, które idealnie sprawdzą się jako tak zwany “teach pendant”. Mobilne panele są dodatkowo wyposażone w wyłącznik pozwalający na bezpieczne rozłączenie systemy w przypadku utraty kontroli przez operatora (“dead man switch”). Właśnie w tej kategorii przeczytacie np. o panelach bez obudowy przeznaczonych do integracji w Waszych maszynach, a także wykorzystujących zewnętrzny ekran, dzięki któremu jesteście w stanie stworzyć wyświetlacz o znacznym rozmiarze i wysokiej rozdzielczości.

Co wyróżnia nasze panele HMI:

-Obudowa wykonana z materiałów odpornych na wysokie temperatury, wysoka wytrzymałość na promieniowanie UV.

-Doskonała konstrukcja wewnętrzna i zastosowanie żelu sylikonowego sprawiają, że ekran doskonale pochłania wstrząsy i jest odporny na wstrząsy.

-Wyposażenie w wojskowy przełącznik enkoderowy, o dużej żywotności i wysokiej stabilności.

Kinco HMI
G100E-LRF

Kinco HMI
SZ7GES

KincoHMI
CZ6

Kinco HMI
xF-SiHMI01

Kinco HMI
GR070E

Kinco HMI
GR043