Systemy sterowania i napędu Kinco

Systemy sterowania i napędu Kinco i Autonics

Firma AiQ robotics, oficjalny dystrybutor Kinco na polskim rynku, dostarcza szereg rozwiązań w zakresie techniki napędowej. W naszym asortymencie znajdują się systemy serwo prądu zmiennego oraz prądu stałego, a także silniki krokowe wraz z odpowiednimi sterownikami i zaawansowane kontrolery ruchu. W zakresie mocy nasze silniki serwo wraz z kontrolerami mocy sięgają odpowiednio do 7,5 kW dla systemów prądu zmiennego oraz 3 kW dla systemów prądu stałego. Łącząc to z odpowiednimi układami sterowania, nasz asortyment daje olbrzymie możliwości budowy bardzo zróżnicowanych maszyn. Szeroka gama napędów i kontrolerów Kinco jest od wielu lat powszechnie używana przez firmy w Polsce i zagranicą. Pracują w urządzeniach działających w sposób nieprzerwany, w cyklach produkcyjnych trwających 24 godziny na dobę, do 7 dni w tygodniu.

Kontroler ruchu AK800M – nowa generacja kontrolera ruchu

Zapewnia wsparcie standardu CoDeSys 3.5. Został wyposażony w procesor Cortex-A9 800MHz, 32-bit, w architekturze RISC. 4MB pamięci programowej i 8MB pamięci danych. 24 wejścia cyfrowe i 24 tranzystorowe wyjścia cyfrowe. 2 kanały magistrali CAN master, wsparcie dla synchronicznego pozycjonowania, elektroniczny CAM, funkcje interpolacyjne, wbudowana rezystancja końcowa.

Zobacz więcej >>

Technika napędu i sterowania Autonics

Duży wybór różnych rozwiązań z zakresu silników krokowych i sterowników. W ofercie znajdują się 1, 2, a nawet 4-osiowe kontrolery ruchu. Dostępne są równiez kompletne systemy napędu krokowego (sterownik + silnik krokowy) z możliwością pracy w pętli zamkniętej.

Zobacz więcej >>