confocalDT IFC2421/22

Uniwersalny kontroler konfokalny z jednym i dwoma kanałami

Kontrolery confocalDT 2421 i 2422 są używane do pomiarów odległości i grubości powierzchni odbijających i zwierciadlanych. Dostępne w wersji jedno- lub dwukanałowej, te konfokalne chromatyczne systemy pomiarowe oferują niedrogie rozwiązanie, szczególnie do zastosowań seryjnych. Aktywna funkcja regulacji ekspozycji w matrycy CCD umożliwia dokładną, szybką kompensację powierzchni na zmieniających się powierzchniach.

Ten kontroler jest kompatybilny ze wszystkimi typami czujników serii IFS, obejmując liczne zadania pomiarowe. Kontroler jest opcjonalnie dostępny w wersji wieloparametrowej do pomiarów grubości wielu warstw. Korzystając ze specjalnej funkcji obliczeniowej, dwukanałowa wersja confocalDT 2422 ocenia oba kanały. Akwizycja pomiarów jest synchroniczna i może być przeprowadzana przy wykorzystaniu pełnej szybkości pomiaru dla obu kanałów.

Łatwość obsługi za pomocą interfejsu internetowego

Dzięki przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi sieciowemu, cały proces konfiguracji odbywa się bez użycia dodatkowego oprogramowania. Interfejs sieciowy jest dostępny za pośrednictwem sieci Ethernet i zapewnia opcje ustawień i konfiguracji. Materiały są przechowywane w rozszerzalnej bazie danych materiałów.

[wpdm_package id=’11946′]